חיפוש
  • Dana Mor

בלי למרוח זמן בחנויות: כך תעצבו את הבית בדרך יעילה


הספה מהדירה הקודמת לא מתאימה ועיצוב חדר לתינוק שבדרך נראה כמו משימה קשה. מי שעובר דירה או מחליט להתחדש- מבין שהגיע הרגע לרכוש ריהוט ואביזרים לבית.


מילת הקסם- מיקוד

כדי להפוך את תהליך עיצוב הבית שלכם לפשוט, פגישת יעוץ עם מעצב תכוון אתכם בדיוק למטרה ותחסוך לכם הסתובביות מיותרות ובזבוז כסף על פריטים לא מתאימים. למה? כי בסיום הפגישה תבינו בדיוק מי נגד מי, מה צריך לקנות, באיזו מידה, באיזה צבע ואפילו באילו חנויות. מטרת הפגישה החד-פעמית היא לעשות סדר בבלגן ולעזור לכם להגיע לחנויות ממוקדים ומוכנים. למי מבינכם שבכל זאת ירגיש שהוא רוצה בעל מקצוע לצידו בהמשך התהליך, ישנם מעצבים המאפשרים התייעצות טלפונית במשך זמן מוגבל או כאלה המוסיפים אופציה לליווי בימי קניות.


אז על מה בדיוק מדברים בפגישת היעוץ-

תכנון חלל הבית

החלל הביתי שלכם יכול להשאר 4 קירות עם רהיטים עומדים או להוות עבורכם מקום פונקציונאלי בהתאם לאורח חייכם. לכל אחד מאיתנו צרכים והרגלים שונים ולכן יש לתכנן את החלל באופן אישי ומעמיק. הזזה ושינוי ריהוט ואביזרים בלבד יכול לעשות הבדל דרמטי באופן שבו החלל ישמש אתכם.


בחירת צבעים וחומרים

מעצב טוב הוא אחד שיודע לבחור צבעים בצורה נכונה ובעל הבנה מעמיקה על האופן שבו צבע יכול להשפיע על חלל. באמצעות בחירה נכונה של צבעים וחומרים תפלסו את הדרך לבית מהמם המותאם אליכם.


פתרון בעיות עם פתרונות ייחודיים

בפגישת היעוץ מעצב יידע לזהות ולפתור בעיות בפונקציונליות של החלל שלכם בדרכים יצירתיות ויפות.


תקציב

למעצב יש ניסיון רב מול שלל חנויות עיצוב וספקים שונים ולכן יידע בדיוק על אילו חנויות ואנשי מקצוע להמליץ לכם בהתאם לתקציב והסגנון שלכם.התחילו ליצור את בית החלומות שלכם עם תכנון נכון

ולשמוע ״וואו״ מכל מי שנכנס אליכם הביתה!

מזמינה אתכם לקבוע פגישת יעוץ יחד איתי

השאירו את פרטיכם כאן או צרו קשר בטלפון 0547-866623

ואשמח לחזור אליכם:)

275 צפיות1 תגובות
  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram
Styledmor@gmail.com​
0547-866623
©2019 by Dana Mor decoration & styling